• Tunaset Gümrük Müşavirliği
  • ve Global Lojistik LTD. ŞTİ.

Tunaset Gümrük Müşavirliği ve Global Lojistik LTD. ŞTİ.

HAKKIMIZDA

Kurumsal yolculuğumuza, 2000 yılında gümrükleme ve karayolu taşımacılığında Doğu ve Batı arasında köprü oluşturmak amacıyla başladık. 2006 yılında Setrans Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. gümrükleme hizmetlerini bünyemize kattık. Bu tarihten sonra unvanımız Tunaset Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. olarak güncellendi. 2009 yılında faaliyet alanımıza Global Lojistik işlemlerini ekledik. Böylece Tunaset Gümrük Müşavirliği ve Global Lojistik Ltd. Şti. unvanına kavuşarak ulusal ve uluslararası alandaki gümrük ve lojistik faaliyetlerimiz bugünkü şeklini aldı.

VİZYONUMUZ

Mesleki varlığımızın güvence altında sürdürülebilir ve geliştirebilir büyümesini sağlamak. İlgili olduğumuz tüm platformlarda görüş ve düşüncelerimizin dile getirilmesine imkan sağlamak. Teknolojinin getirdiği avantajları kullanarak gümrükleme süreçlerinin tüm aşamalarında izlenebilir ve hızlı bir akış kazandırmak.

MİSYONUMUZ

Farklılıklar yaratarak gümrük müşavirliği sektöründe kalıcı üstünlükler yaratmak, Tunaset Gümrük Müşavirliği olarak sahip olduğumuz prensiplerin ışığında müşterilerimize sürdürülebilirlik çerçevesinde verimlilik sunmak.

POLİTİKALARIMIZ / SERTİFİKALARIMIZ

Firmamız TÜV NORD tarafından verilen ISO 9001; 2015 Sertifikasına sahip olup, Kalite Politikamıza ve Bilgi Güvenliği Politikamıza buradan ulaşabilirsiniz.