• Tunaset Gümrük Müşavirliği
  • ve Global Lojistik LTD. ŞTİ.

ETKİNLİK VE FUAR

Etkinlik ve Fuar

 

Kongre, konferans, müzik ve film yapım, sahne performansı olaylar, gösteriler ve sergiler hepsinin ortak üç yönü vardır. Onlar zaman, kritik özeldir ve Kullanıcı taleplerine uygun bir yaklaşım yapılmış ve basitçe herhangi bir gecikme ve belirsizlikler tahammül yok koymak gerekir.

Bizim BT sistemlerinin bize bu sektörde bizi diğerlerinden ayıran ancak ne tüm gönderiler ve projeler üzerinde gerçek zamanlı görünürlük sağlayan tecrübemiz ve ekibimiz olduğunu. Bizim fuarlar ve etkinlikler ekibi tüm gümrük formaliteleri, proje yönetimi ve koordinasyonu üzerinde iyi bir komut var alanında uzman oluşmaktadır.

Her risk iyi hesaplanmış bir risktir. Biz gerekli gümrük işlemleri için belgeler, gümrük müşavirliği, intermodal ve yurt içi taşımacılık çözümleri, depolama tesisleri, güvenli römork park alanı ve konteyner depolama depo, yerinde yönetim ve gözetim, yerinde işçilik hizmetleri, zaman belirli toplama ve hazırlama konusunda danışmanlık teklif teslimatlar, out-of-saat destek ve sigorta hizmetleri. Özel bir proje yöneticisi kişiselleştirilmiş bir şekilde her olay işleme ve gönderiler insan-dokunuş getiriyor.

fuar

Etkinlik ve Fuar