• Tunaset Gümrük Müşavirliği
  • ve Global Lojistik LTD. ŞTİ.

Tunaset Gümrük Müşavirliği ve Global Lojistik LTD. ŞTİ.

HAKKIMIZDA

2000 yılında, gümrükleme ve karayolu taşımacılığında Doğu ve Batı arasında köprü kurmak amacıyla kurumsal yolculuğumuza başladık. 2006’da, Setrans Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. Gümrükleme Hizmetleri’ni bünyemize kattık. Bu tarihten sonra ünvanımız Tunaset Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. olarak güncellendi.

2009 yılında, faaliyet alanlarımıza global lojistik işlemlerini de ekledik. Böylece Tunaset Gümrük Müşavirliği ve Global Lojistik Ltd. Şti. ünvanını alarak, ulusal ve uluslararası alandaki gümrük ve lojistik faaliyetlerimize bugünkü şeklini verdik.

2015’te, ulusal ve uluslararası Kapsamlı Teminat Sertifikası aldık. 2017 yılında, İstanbul Anadolu Yakası’nda Pendik şubemizi faaliyete soktuk. Gümrük müşavirliği, ulusal ve uluslararası taşımalar ve biofarma lojistik alanlarında uzman firmamız, her geçen gün daha da güçlenerek hizmetlerini sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

Mesleki varlığımızın güvence altında sürdürülebilir ve geliştirebilir büyümesini sağlamak. İlgili olduğumuz tüm platformlarda görüş ve düşüncelerimizin dile getirilmesine imkan sağlamak. Teknolojinin getirdiği avantajları kullanarak gümrükleme süreçlerinin tüm aşamalarında izlenebilir ve hızlı bir akış kazandırmak.

MİSYONUMUZ

Farklılıklar yaratarak gümrük müşavirliği sektöründe kalıcı üstünlükler yaratmak, Tunaset Gümrük Müşavirliği olarak sahip olduğumuz prensiplerin ışığında müşterilerimize sürdürülebilirlik çerçevesinde verimlilik sunmak.

POLİTİKALARIMIZ / SERTİFİKALARIMIZ

Firmamızın sahip olduğu ISO 9001; 2015 / ISO 27001; 2013 / ISO 14001;2015 / ISO 45001;2018 / ISO 37001;2016 Sertifikalarına ve Kalite Politikamıza, Bilgi Güvenliği Politikamıza, Çevre/İş Sağlığı Güvenliği PolitikamızaEtik ve Uyum Politikamıza buradan ulaşabilirsiniz.